Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cigna Finans Hayat Sigortası İle Geleceğiniz Güvence Altında!
#1
Cigna Finans Hayat Sigortası İle Geleceğiniz Güvence Altında!

Hayat, her zaman kağıt üstünde yapılan planlamalar doğrultusunda ilerlemiyor. Sürpriz faktörü nefes aldığımız her an, doğrudan ya da dolaylı olarak karşımıza çıkabiliyor. Kimi zaman hoş sürprizler bizi şaşırtırken bazen hiç aklımıza getirmediğimiz kötü sürprizler hayatımızı etkileyebiliyor. Hayat sigortası, tam da bu sırada bizlere aradığımız çözümleri sunuyor.

Hayat Sigortası Nedir?

Herkesin kolaylıkla ödeyebileceği uygun prim tutarlarıyla, hayatınızdan uzak kalmasını arzu ettiğiniz olumsuz durumların yaşanması halinde size ve sevdiklerinize gerekli desteği sunan sigorta türü olarak tanımlanabilecek hayat sigortası, geleceğinizi güvence altına almanıza yardımcı oluyor. Hastalık, kaza ve sakatlanma durumunda, hayat standartlarınızı sürdürmenizi sağlayan sigorta, vefat ettiğiniz takdirde ailenizin maddi açıdan zora düşmesini engelliyor.

Kanser Korkulu Rüyanız Olmasın!

Yenilikçi çözümleriyle adından sıklıkla söz ettiren Cigna Finans, kanser hastalığının yıkıcı etkilerini hafifletmek adına ‘‘Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası’’ çözümüyle geliyor. Cilt kanseri hariç tüm kanser tiplerini ilk fazından itibaren karşılayan bu hayat sigortası, maddi ve manevi olarak sizleri yıpratabilen kanser hastalığına karşı geleceğinizi teminat altına alıyor. Kanser hastalığıyla karşı karşıya kaldığınızda ödediği teminatla hastane masraflarınızı karşılayabilir ya da bu teminatı beklenmedik diğer masraflar için değerlendirebilirsiniz. Sizden sonra ailenize ne olacağı korkusu yaşamamak için bu sigortayı yaptırabilir, atacağınız adımları çok daha sağlam atabilirsiniz.

Endişelerinizi Unutun!

Tehlikeli hastalıklar, kazalar ve sakatlanmalar geleceğimiz için endişelendiğimiz durumların başında geliyor. Cigna Finans hayat sigortası paketlerini cignafinans.com.tr/hayat-sigortasi oluştururken sizin endişelerinize de kulak veriyor. Teminat tutarlarını belirleyerek istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz ‘‘Benim Seçimim Hayat Sigortası’’, endişelerinize karşı çözüm sunan dokuz farklı paketi bünyesinde bulunduruyor. Kaza sonucu gündelik tedavi masraflarından tehlikeli pek çok hastalığa kadar pek çok konu için geleceğinizi teminat altına alan sigorta, endişeleri bir kenara atmanızı sağlıyor.

Ailenizi Korumanın En Kolay Yolu

Ailenizi ve ailenize sunduğunuz yaşam standartlarını korumak adına gece gündüz çalışıyor, her adımı günlerce düşünerek atıyorsunuz. Sakatlandığınızda ya da beklenmedik bir zamanda vefat ettiğinizde de aynı yaşam standartlarını sürdürebileceklerine emin olmak daha huzurlu bir hayat yaşamanıza yardımcı oluyor.

Cigna Finans, ‘‘Uzun Süreli Hayat Sigortası’’ çözümüyle kaza nedeniyle oluşacak sakatlık durumunda size, ani vefat durumunda ise ailenize maddi destek sunuyor. Sakatlanmanız durumunda maddi ihtiyaçlarınızı güvence altına alan sigorta, vefat halinde sevdiklerinize toplu para ödemesi yaparak sizden sonra maddi zorluğa düşmelerini engelliyor.

Köklü geçmişiyle bilinen Cigna Finans, sigortadan çok daha fazlasını sunan çözümleriyle kendinizi güvende hissetmeniz için elinden geleni yapıyor. Müşteri odaklı çözümleri ve geniş hizmet ağıyla tanışmak için hayat standartlarınıza en uygun hayat sigortası seçeneklerini değerlendirebilir, kısıtlı bütçenizle bile geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Güncel Finans Sitesi Superisi 0 43 07-02-2019, Saat: 09:55
Son Yorum: Superisi
  Finans uzmanı olmak isteyenlere tavsiye edebileceğimiz en iyi site nullsix 0 75 04-01-2019, Saat: 07:15
Son Yorum: nullsix
  Finans meseleleri ile ilgili bilinçlenmek için bu siteye giriniz nullsix 0 74 04-01-2019, Saat: 03:07
Son Yorum: nullsix
  En sevilen finans blogu hangisi? nullsix 0 54 04-01-2019, Saat: 02:48
Son Yorum: nullsix
  Finans blogu nullsix 0 73 03-01-2019, Saat: 23:25
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi