Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birkaç Temel Web Hosting İpuçları
#1
Genellikle İnternet, yüksek güçlü tüp bant genişliği boyunca gelen trafikle uğraşıyor; hepsi, ne yaptıklarını anlamak için durmadan 1'li ve 0'lı bir yangınla süzülüyor. Birileri, alan adı için kötü web barındırma hizmetini seçmeli mi; bir tüketici bir "404 Hatası" ndan tamamen durdurulabilir.

pleksi - pleksi mor
Aşağıdaki ipuçları asla bu hatayı üretmediğinizden veya en azından denemenizi sağlayacaktır.

En ucuz web barındırma hizmetini orada seçmekten kaçının ve ücretsiz bir tane kullanmadan önce kesinlikle uzun ve zor düşünün. Bir işletmeyi çevrimiçi işletiyorsanız, güvenilmez bir barındırma hizmeti seçerseniz ününüz ciddi şekilde zarar görebilir. Buna ek olarak, özgür olanlara sık sık, geçiminiz için önemli olan basit bir hizmet için ödeme yapmak istemediğinizi gösteren reklamlar olacaktır.

Güvenebileceğiniz bir web barındırma sunucusu istiyorsanız, sundukları garanti türlerine bakın. Bazı hizmetler memnun olmadığınıza karar verirseniz para iadenizi önerir. Bu, bu hizmetlerin web sitenizi barındırması ve çevrimiçi olarak sürekli tutması konusunda çok emindir.

Web barındırma sağlayıcınızı yalnızca fiyat temelli olarak seçmeyin. Ucuz veya ücretsiz bir web barındırma hizmeti kullanarak kısa vadede tasarruf edebilirsiniz, ancak bu ana bilgisayarlar size ihtiyacınız olan disk alanı veya bant genişliğini sunmayabilir. Fiyat, nihai kararınızda yalnızca bir faktör olmalıdır, böylece en çok ihtiyaç duyduğunuz şeyi elde etmiş olursunuz.

Bir web barındırma makinesini kiralamak istediğinizde, şirketin tanıtım materyallerini ve web sitelerinde belirtilen şeyleri gözden geçirmenin yanı sıra çevrimiçi araştırma yapın. Barındırma şirketinin müşteri yorumlarını ve bağımsız değerlendirmelerini sunan sitelere bakın. Bu, onların güvenilirliği, profesyonellik ve yetenekleri hakkında bir görüş oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Mevcut müşterilerin yorumlarını arayın.

Ücretsiz olduğu gerçeği nedeniyle bedava web hosting başvurusunda bulunmayın. Ücretsiz bir web barındırma hesabı, sitenizi istemiyorsanız bile, reklam yerleşimini içerecektir. Ayrıca seçtikleri reklamlar üzerinde kontrole sahip değilsiniz. Ayrıca, hizmetlerinizle veya ürünlerinizle hiçbir ilgisi olmayan reklamlar, tuhaf ve profesyonel olmayan görünecektir.

Bir web barındırma hizmetinde farklı incelemelere bakın. Kişisel olarak herhangi bir webmaster'ı biliyorsanız, onlara hangi servisi kullandıklarını ve ne kadar ödediğini sorun. Farklı kaynakları karşılaştırın ve üzerinde çalışmakta olduğunuz projeye benzer bir siteye sahip insanlar tarafından yazılan incelemeleri arayın.

Bir web barındırma hizmeti seçerken, para iadesi garantisi olup olmadığını kontrol edin. Bir yıllık veya daha fazla hizmet için peşin ödeme yaparak maliyet tasarrufundan yararlanmak isterseniz, bu özellikle önemlidir. Ayrıca seçtiğiniz hizmetin profesyoneli konusunda bir ipucu da verecektir.

Seçtiğiniz şirket, işletmenizin kullandığı veya kullanmayı planladığı tüm programlama dillerini desteklemelidir. Kullanılan diller için destek yoksa, sitenizi başlatamazsınız. Ayrıca, ana makinenizin barındırabileceği programlama dillerinden birini kullanmayı seçerseniz, gelecekte ihtiyacınız olacak desteği bulamazsınız. Web barındırma anahtarlarını değiştirmek çok işe yarayabilir.

Aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız içeriğinize ne olduğunu öğrenin. Barındırma birimlerini değiştirmek isterseniz her şeyi kaydetmek için birkaç gününüz olmalı ve herhangi bir iptal ücreti tahsil edilmemelidir. Ayrıca, planınızı iptal edemediğinizi belirten bir sözleşme imzalamaktan da kaçınmalısınız.

İyi bir web barındırma hizmeti ararken, birden çok ana şebeke sunup sunmadıklarını kontrol etmeye dikkat edin. Ayrıca fazlalığı sağlamak için birden fazla bant genişliği tedarikçisi tarafından rUn olduklarından emin olun. Ağ kullanılabilirliği ve açık kalma süresi için bir garanti sunduğundan emin olup olmadıklarını kontrol edin.

Herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, günün her saatinde yardıma erişmeniz gerekir. Askıya alındıysanız veya kimseyle sorununuzda kimse size yardımcı olamazsa, daha iyi bir müşteri hizmetleri ve vasıflı işçilerle farklı bir ana birime geçmeyi düşünün.

Bu makalenin size yardımcı olması umulmaktadır. Kötü barındırma hizmetleriniz varsa, aksi takdirde başarılı bir şirketten hızla kurtulabilirsiniz.
  
[ Etiketler: birkac | temel | hosting | ipuclari ]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tv hosting - ip kamera canlı yayın ve radyo hosting hizmetleri nullsix 0 7 18-07-2019, Saat: 20:59
Son Yorum: nullsix
  HostWin | Web Hosting | Vps Sunucu Kiralama enesk001 0 15 08-07-2019, Saat: 23:18
Son Yorum: enesk001
  Web Hosting Superisi 0 22 03-07-2019, Saat: 09:52
Son Yorum: Superisi
  Web Hosting Optimizasyonu İçin 6 Tavsiye delaporta444 0 27 04-06-2019, Saat: 19:22
Son Yorum: delaporta444
  SSD Hosting Hizmetine Geçmek İçin 4 Geçerli Neden delaporta444 0 30 04-06-2019, Saat: 18:47
Son Yorum: delaporta444

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi