Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barkod sistemi , Mağaza programı , Depo barkod sistemi
#1
Barkod Sistemi
[Resim: narbarkodlogo.jpg]
Firmalar için kullanılacak olan barkod programı konusunda uzman ekip ile gerçekleştirilen çalışmalar ile en iyi sonucu almanız sağlanmaktadır.

İşletmelerde yapılacak olan işlemleri kolaylaştırmak amacı ile hazırlanmış olan barkod sistemi daha kısa sürede işlemlerin tamamlanmasını sağlamaktadır. Firmalarda oluşacak kaçakların önlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Fatura, stok giriş çıkışları, stok, muhasebe, irsaliye, cari ve envanter bilgilerinin takip edilmesi firmalarda oluşacak açıkların önlenmesini sağlamaktadır. Profesyonel ekip tarafından yapılacak işlemler ile kurulumu sağlanarak kısa sürede kullanıma hazır hale getirilmektedir.
[Resim: WhatsApp-Image-2018-04-27-at-15.46.14.jpeg]
Çok sayıda farklı şubenin kontrolünü tek bilgisayar üzerinden yapmak isteyenler mağaza programı ile kontrolü sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirler. Mağazalarda düzenli şekilde çalışma yapılabilmesi için hazırlanmış olan program üzerinden aynı anda daha fazla bilgiye ulaşım sağlanabilir. Teknolojiden yararlanmak isteyenler hazırlanmış olan program üzerinden gerekli kontrolleri daha kısa sürede sağlayabilirler. Mobil kullanım imkanı sağlaması da aynı zamanda kesintisiz kontrol olanağı sağlamaktadır.

Depo Barkod Sistemi Fiyatı

Depo kontrolünü sağlamak isteyenler için depo barkod sistemi yapılacak olan giriş çıkışların yanı sıra stok hakkında istediğiniz bilgilere kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Uzman kadro ile yapılan çalışmalar sayesinde yapacağınız talepler kısa sürede karşılanmaktadır. Gerçekleştirilecek olan kurulum işlemlerinin ardından sistem kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir. Ekonomik fiyatlar ile hizmet almak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler sayesinde belirlenmiş olan en iyi fiyat seçenekleri üzerinden hizmet alabilirler.

www.narbarkod.com
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Barkod Etiketi Hizmetleri Laplace 0 36 Dün, Saat: 11:03
Son Yorum: Laplace
  Oto Yedek Parça Sanal Mağaza otoyedekparcatr 0 57 05-01-2019, Saat: 10:26
Son Yorum: otoyedekparcatr
  Ses Sistemi - Bistro Masa Kiralama xenops 0 75 04-12-2018, Saat: 01:18
Son Yorum: xenops
  Anket50 - Nevşehir Kapadokya Aday Adayı Anket Sistemi anket50 0 173 21-11-2018, Saat: 17:55
Son Yorum: anket50
  Casus Telefon Dinleme Programı cambazoglu 0 150 14-11-2018, Saat: 01:16
Son Yorum: cambazoglu

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi