Antepbahcem.com
#1
21.yüzyıl insanları olarak her birimiz teknolojinin getirdiği; çevre, toprak, hava kirliliği gibi erozyonlarla mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Yanı sıra GDO lu, katkılı gıdalardan kaçınarak hastalıklardan sakınmak ve özellikle de çocuklarımıza sağlıklı gıdalar yedirerek sağlıklı nesiller yetiştirmek adına organik ürünlerin peşine düştüğümüz de bir gerçek. Bu durumda da marketlerde fabrikasyon üretime bağlı üretilen her gıdayı satın almak oldukça yanlış tutumlardandır.

Oysaki Antepbahcem.com a geldiğinizde, tamamen doğal ortamlarda üretilerek yetiştirilen; meyve, sebze, şekerleme, kahvaltılık/şarküteri ürünleri gibi doğanın bağrından kopup sofralarınıza kadar gelen natürel, leziz ayrıca da sağlıklı yöresel antep ürünlerine erişme şansınız var. Hem de bilgisayarınızın başında bir tıkla yerinizden bile kalkmadan evlerinize kadar gönderilecek gıda ürünlerinden söz ediyoruz. Antepbahcem.com a geldiğinizde ve ürün kategorilerimizi incelediğinizde şarküteri ürünlerinden, şekerlemeye, kuruyemişten, Soğuk Sıkım Zeytinyağına, fıstık ezmesinden, Biber Salçası, baharat, Antep fıstığı, kuru meyve, kuru sebze, pekmeze kadar aradığınız her şeyi elinizin altında bulabilirsiniz.

Antepbahcem.com ürünleri son derece hijyen ortamlarda organik ürün yetiştirme tekniklerine bağlı kalınarak sağlık bakanlığının yönergelerine uygun standartlarda yetiştirilmektedir. Tarladan paketlemeye, muhafazasından soğuk zincirine kadar tüm aşamalar özenle kontrol edilmektedir.

Günün yapı taşı olarak adlandırılan en önemli öğün saati kahvaltıda özellikle çocuklarınızı sağlıkla besleyebileceğiniz ve ailecek tüketebileceğiniz; peynir türevleri, orijinal süzme bal, pekmez, tereyağı gibi temel besin maddelerini sitemizde bulabilirsiniz.


Yanı sıra kışın yemeklerinizde kullanabileceğiniz kilerinizi zenginleştirecek olan besin değeri yüksek kuru sebzelerden; kuru patlıcan, domates kurusu, kurutuluş bamya, dolmalık kabak kurusu, dolmalık biber kurusu gibi ürünlerde kategorilerimizde yer almaktadır.


Kuru meyve çeşitlerinden; kuru kayısı çeşitleri, kuru incir, kuru üzüm, gün içinde keyifle tüketebileceğiniz çay kahve çeşitlerini online sitemizde emrinize amade şekilde bulabilirsiniz. Yine şekerleme türevlerinden Antep fıstık ezmesi, lokum ve muska türevleri, zeytinyağı ve baharat türevlerinden; isot, karanfil, tarçın, safran kimyon köfte/dolma baharı, nane, çörek otunu ayrıca organik salça türleriyle, türlü sos çeşitlerini de sitemizde bulabilirsiniz.
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi