altın dedektörü
#1
altın arama dedektörü hakkında size daha öncede yazdığımız yazılarda dikkat etmeniz gerekenleri ve dedektör satın alırken neler yapmanız gerektiğini anlattık, fakat zaman içerisinde tekrardan gelen sorular üzerine yeniden bu konu hakkında açıklamalar yapma gereksinimi duyduk.Dedektör piyasası fazlasıyla karışık maalesef, insanlara yurtdışından gelen ve garantisi olmayan dedektörleri (genelde bunu Bulgar piyasası üzerinden yapıyorlar) “en iyi cihaz” diyerek satmaya kalkıyorlar bunun sebebi yurtdışından buluyorlar birisini ucuza satın alıp üzerine etiket basıp kendi ürünleri diye satıyorlar fakat aynı dedektör farklı etiketler ve farklı fiyatlar ile diğer dedektörcülerdede satılıyor müşteri maalesef bunun farkında değil.Satın aldıktan 1 ay sonrasında müşteri durumu anlıyor fakat artık iş işten geçmiş oluyor.

altın arama dedektörü fiyatları şuanda 3250 TL den başlıyor farklı modeller ve fiyat seçenekleri bulunmaktadır, arama hedeflerinize göre farklı modeller bulunmakta mutlaka müşteri temsilcilerimize arama amacınızı gayet açık birşekilde anlatınız ki size doğru modelleri sunabilsin.
Altın arama dedektörü modelleri ikiye ayrılıyor;
1-Yüzeydeki küçük altın parçaları (nugget gold) aramak için kullanılan
2-Daha derindeki altın gömülerini tespit etmek için kullanılan
Müşteri temscililerimize bu 2 seçenekten hangisi ile ilgileniyorsanız mutlaka bilgi verin.

altın arama dedektörü 2019, bu yıl içerisinde yeni teknolojiye sahip kullanıcısını daha az yoran ve farklı opsiyon seçeneklerine sahip dedektörler çıkmaya başlamıştır.Yeni dedektörler ve fiyatlar hakkındaki güncellemeler, kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi düzenli aralıklarla takip edebilirsiniz.altın arama dedektörü nereden alınır ?Uğur DedektörMimar Sinan Mah. Uncular Cad. Ekşioğlu İş Merkezi No:22/C Üsküdar İstanbul
  


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Altın Fiyatları Son Durum the 0 6 23-05-2020, Saat: 12:16
Son Mesaj: the
  Altın Son Durum the 0 21 18-03-2020, Saat: 13:32
Son Mesaj: the
  Çeyrek Altın Fiyatı Ne Oldu? the 0 16 23-02-2020, Saat: 20:22
Son Mesaj: the
  Altın İsimli Kolye Superisi 0 17 20-02-2020, Saat: 10:48
Son Mesaj: Superisi
  Gram altın fiyatı Baybars 0 22 19-01-2020, Saat: 07:24
Son Mesaj: Baybars

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi