Webmaster Forumu, Forumları, Platformu, Sitesi

Tam Versiyon: İstanbul'da Asansör Bakım Revizyon Ve Montaj Hizmetleri
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
İstanbul'da Asansör Bakım Revizyon Ve Montaj Hizmetleri

Binalardaki asansörler zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar; bu durumda hem taşıma kalitesini, hem binanın değer kaybetmemesi açısından asansör sistemlerinin yenilenmesini gerektirir. Lina Asansör, gelişen teknolojiyle birlikte, güvenli, konforlu, ekonomik açıdan asansörlerinizi yenilemektedir.

Bulunduğunuz binalardaki asansörlerin kusursuzca çalışabilmeleri için düzenli olarak bakımlarının yapılması gereklidir. Asansörün insanları ve eşyaları katlar arasında taşırken tüm ray, kapı kilitleri, yağlama sistemi gibi parça ve bölümlerinin bakımları mesleğinde üst düzey bilgiye sahip uzmanlaşmış kişilerce yapılmalıdır.

Asansörlerin periyodik bakım, montaj ve revizyon işlerini Lina Asansör olarak kusursuz şekilde yapmaktayız. Asansörlerde bakım ve montaj esnasında, yolcu ve asansör güvenliği için en önemli unsurlardan birisi de mekanik ve elektronik parçalardır. Mekanik parçalardan olan halatların gerginliği, kabin ve şaft ile olan mesafesi konforlu bir yolculuk için bakılması gereken en önemli bölümlerdir.

Asansörlere ve asansör kullananların güvenliğine verdiği yüksek önemi kalite kuralları içerisinde sağlamaktayız. Linaasansor.com olarak profesyonellik bizim için hat safhadadır. Bu sebeple İstanbul'da ve her ilçeye asansör bakım, montaj ve revizyon hizmeti vererek, insanların daha güvenli, daha kaliteli bir şekilde asansör kullanmalarını sağlıyoruz.

http://www.linaasansor.com