Webmaster Forumu, Forumları, Platformu, Sitesi

Tam Versiyon: türkanimecilere anime izleme portalı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Simyacılar, sanatlarından dolayı türkanime maddeyi değiştirebilen ve değiştirebilen bilgili ve doğal olarak yetenekli bireylerdir. Yine de geniş bir olasılık anime izle yelpazesine rağmen, simya çoğu kişinin inandığı kadar güçlü değil. İnsanların dönüşümü kesinlikle yasaktır ve her kim denerse ciddi sonuçları tehlikeye atar. Yine de kardeşleri Edward ve Alphonse Elric bu büyük tabuyu görmezden gelmeye ve annelerini tekrar hayata döndürmeye karar veriyor. Ne yazık ki, sadece onu diriltmekle yetinmekle kalmaz, kibirleri için de son derece yüksek bir bedel türkanime öderler: Edward sol bacağını anime izle kaybeder ve Alphonse tüm vücudunu kaybeder. Ayrıca Edward, kardeşinin ruhunu bir zırh takımına sokmak için sağ kolundan vazgeçiyor.

Yıllar sonra, genç simyacılar, eski bedenlerini güçleriyle geri kazanma umuduyla, Filozof'un Taşını aramak için ülke çapında seyahat ederler. Bununla türkanime birlikte, kader taşına anime izle yönelik arayışları onların hayal edebileceğinden çok daha koyu sırları çözmelerine de yol açar. 


Hagan no Renkinjutsushi , 2004 yılında shounen demografisi türkanime için 49'uncu Shogakukan Manga Ödülü'nü kazandı. Hiromu Arakawa, 2011'de 15'inci Yeni Sanatçı Ödülü anime izle kategorisinde 15. Tezuka Osamu Kültür Ödülü'nü kazandı. Serinin 64 milyon kopyası Nielsen Bookscan'a göre dünya çapında satıldı ve Square Enix'in en başarılı yayınlarından biri haline geldi. Bir canlı aksiyon filmi Warner Bros. Japan tarafından türkanime geliştiriliyor ve 2017 yılının kış aylarında piyasaya sürülmesi planlanıyor. 

Dizi İngilizce türkanime olarak Fullmetal Alchemist olarak anime izle yayınlandı.VIZ Media tarafından 3 Mayıs 2005'ten 20 Aralık 2011'e kadar ve e-Kitap formatında Yen Press tarafından 15 Nisan 2014 tarihinde e-kitap formatında yayınlanmıştır. VIZ tarafından 7 Haziran 2011 - 11 Kasım 2014 tarihleri
arasında 3'ü 1 arada çok amaçlı bir sürüm anime izle yayımlanmıştır. 1 Kasım 2011'de (Komple Fullmetal Alchemist: Bind Bies ) dahil tam bir kutu . Manga ayrıca 13 Temmuz 2006 - 3 Eylül 2011 arasında Planet Manga kimliği altında Panini Comics tarafından İtalyanca olarak yayınlandı. Ocak 2006 - Nisan 2012 arasında JP Fantastica tarafından Lehçe, Ocak 2007 - Nisan 2011 arasında Brezilya Portekizcesi tarafından Brezilya Portekizcesi olarak yayımlandı. ve İspanyolca'da Ivrea Argentina anime izle tarafından türkanime12 Aralık 2016'da başlayacak.