Webmaster Forumu, Forumları, Platformu, Sitesi

Tam Versiyon: Foça Otel 1887
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
 Foça Otel 1887 
 Foça Otel 1887, Foça Otelleri arasında 2017 yılında açılmasına rağmen Eski Foça’nın adeta en iyi butik oteli haline gelmiştir. Otelin sokağına girdiğinizde sizi ilk önce asma güllü, begonvilli ve zakkum ağaçlı sokak karşılar. Sonra ise otele ismine veren 1887 yılında yapılmış taş kapıdan geçersiniz. Rumlar yaptıkları binaların her birine binayı yaptıkları yılı yazardı. Foça Otel 1887’de oda fiyatları sezona, yani gelmek istediğiniz zamana göre yaz ya da kış hatta ilkbahar ve sonbahar mevsimlerine göre değişebilir size en uygun zamanı ve fiyatı almak için otelle hemen iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
Foça Otel 1887’deki odalar ve özellikleri
Foça Otel 1887’de konaklama yapacak misafirlere toplamda 19(On Dokuz) birbirinden özel ve farklı özelliklere ve değerlere sahip odalar hazırlanmıştır. Oda tasarımları yaparken öyle özenilmemiş bir şekilde değil otelde daha önce konaklama yapmış kişilerin beklenti ve istekleri göz önüne alınarak öncelikle rahatlığa sonra da otele gelecek olan misafirlerin keyifli vakit geçirmeleri düşünülerek odalar düzenlenmiştir. Foça Otel 1887’nin her odasında ve otelin içinde merkezi ısıtma sistemleri bulunmaktadır. Otel, merkezi ısıtma sistemini doğanın korunmasına küçükte olsa katkı sağlayabilmek için tercih etmiştir. Ayrıca otele geldiğinizde bir ihtiyacınız ya da isteğiniz olursa resepsiyonu 24 saat açıktır.
Foça’daki eviniz, Foça Otel 1887
Foça otel 1887’nin ana sloganı ve en dikkat ettikleri konu sizi evinizde gibi hissettirebilmektir. Bu otel, bir aile işletmesi olduğu için sizi kendinizi evinizdeki gibi mutlu ve huzurlu hissettirmek en büyük amaçlarından biridir.
Foça Otel 1887’deki Antika Odalar
Foça Otel 1887 Antika Odalarının mobilyaları da eski zamanlardan kalan eşyalardır. Bu antika odaları tercih ederseniz adeta annenizin, bazılarınız için anneannenizin bazılarınız içinse babaannenizin odalarına girmişsiniz gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Antika odalarda eskiden kullanılan uzun kanaviçe yastıklar vardır. Bu yastıkların aslında çok güzel bir hikayesi vardır. Eskiden yeni evlilere uzun tek bir yastık yapılırmış. Bunun anlamı bir yastıkta bir ömür boyu yaşlanmak anlamına gelen yani ” bir yastıkta kocayın” mış. Detaylar için https://www.focaotel1887.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz...