Webmaster Forumu, Forumları, Platformu, Sitesi

Tam Versiyon: Barisol Gergi Tavanda Dünya Lideri
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Gergi tavanlar, bir “membran” nın çevreye kaynaklandığı bir PVC filmden üretilmektedir. Kurulum, önce odanın etrafında özel bir alüminyum profilin sabitlenmesi, daha sonra tavanın 50 santigrat dereceye kadar ısıtılması ve filmin gerilmesi ve son olarak “membran” ın profilin kilitleme kanalına yerleştirilmesi ile sağlanır. Soğutma filmi daha sonra mükemmel bir tavan sağlamak için küçülür. Gergi tavanının ardında telleri, havalandırma sistemlerini ve daha fazlasını gizlemek mümkündür. Tavanın yüzeyinde lambalar, duman dedektörleri, havalandırma açıklıkları vb.

Gergi tavanlar geniş renk ve doku çeşitlerinde mevcuttur. Dokular parlak gergi tavan, mat gergi tavan, lake gergi tavan, saten, şeffaf  transparan gergi tavan ve metaliktir. Tüm dokular fabrikamızda görüntü baskısı için uygundur.

[Resim: germe_tavan_4.jpeg]

Barisol tavanlar, yüksek neme sahip odalarda da güvenlidir. Barisol tavanlar, neme dayanıklı ve alerjisizdir. Nem gerdirme tavanlarının etkisi altında boyutlar değişmez.

Gergi tavanlar inanılmaz derecede hafif. Sadece 240 gr / m2'lik bir ağırlıkta mevcut olan diğer tavan tiplerinden daha hafiftir ve bu nedenle binanın yapısındaki yükü en aza indirir. Gergi tavanların BS1D0 ve BS2D0 yangın sınıflandırması vardır.

Gergi tavanlar 40 yıldan fazla bir süredir Avrupa'da kullanılmaktadır. Bu eşsiz ürün, sınırsız dayanıklılığa sahiptir, gergi tavan ürünleri genellikle 10 yıllık bir garanti sunar.